Kontakt

 

Kundeservice: 22 97 40 00
post@almanakkforlaget.no

 

Almanakkforlaget AS

Besøksadresse: Alf Bjerckes vei 22A, 0582 Oslo
Postadresse: Pb. 234 Alnabru, 0614 Oslo

Salgsavdeling Standard:

Odd Egil Høibråten, Salgs- og markedssjef,  t: 401 66 375
oddegil@almanakkforlaget.no

Jannike H. Salminen, Key Account Manager, Bok, t: 966 26 450
jannikes@almanakkforlaget.no

Anne Kathrine Bakken, Key Account Manager, kontor, t:480 31 437
annekathrine@almanakkforlaget.no

Permisjon: Inger Helfjord Marhaug, Salgskonsulent, t: 930 54 114
ingerm@almanakkforlaget.no

Salgsavdeling Profil:

Kåre Hardersen, Salgssjef Profilering, t: 478 37 248
kareh@almanakkforlaget.no

Øvrige avdelinger:

Ann Rønning, Økonomi, t: 977 72 280
annr@almanakkforlaget.no

Hanne Thorstensen, Salg/økonomi, t: 400 89 866
hannet@almanakkforlaget.no

Anne-Lise Svingen, Produktsjef, t: 917 99 691
anne-lise@almanakkforlaget.no

Arild H. Saue,  Logistikk, t: 975 31 280
arilds@almanakkforlaget.no

Steinar Trønnes, Grafisk, t: 414 37 999
steinart@almanakkforlaget.no

Cecilie M Andrade, Grafisk, t: 969 00 636
cecilie@almanakkforlaget.no

Adm. Dir.

Hans Olav Hoff, t: 900 19 028
hansolav.hoff@almanakkforlaget.no