Gratis frakt ved kjøp over 249,-

Kontakt hos Almanakkforlaget


Kundeservice: 22 97 40 00

post@almanakkforlaget.no

Adresse: Hvamsvingen 24, 2013 Skjetten

 

Salgsavdeling standard og bokhandlere

Odd Egil Høibråten
Salgs- og markedssjef
t: 401 66 375
oddegil@almanakkforlaget.no

Jannike H. Salminen
Key Account Manager, Bok
t: 966 26 450
jannikes@almanakkforlaget.no

Salgsavdeling profil og kontorforhandlere

Kåre Hardersen
Salgssjef Profilering
t: 478 37 248
kareh@almanakkforlaget.no

Inger Helfjord Marhaug
Salgskonsulent
t: 930 54 114
ingerm@almanakkforlaget.no

Anne Kathrine Bakken
Key Account Manager, kontor
t:480 31 437
annekathrine@almanakkforlaget.no

Øvrige avdelinger

 

Hanne Thorstensen
Salg/økonomi
t: 400 89 866
hannet@almanakkforlaget.no

Anne-Lise Svingen
Produktsjef
t: 917 99 691
anne-lise@almanakkforlaget.no

Steinar Trønnes
Grafisk
t: 414 37 999
steinart@almanakkforlaget.no

Cecilie M. Andrade
Grafisk
t: 969 00 636
cecilie@almanakkforlaget.no

Adm. Dir.

Hans Olav Hoff, t: 900 19 028
hansolav.hoff@almanakkforlaget.no